אודות האתר MarryFromHome

בשביל זוגות מסויימים, להתחתן בישראל זה בלתי אפשרי. חווינו את זה ממקור ראשון כאשר בת משפחה שלנו לא יכלה להתחתן עם בת הזוג שלה בישראל.

זה היה ב 2020, בתקופת הקורונה, ולכן הן גם לא יכלו לטוס להתחתן בחו”ל. לא הייתה להן שום אפשרות להתחתן בארץ או בחו”ל.

הפתרון שלהן היה להתחתן בזום בארה”ב. הטקס שלהן היה מרגש והן הצליחו סוף סוף לקבל הכרה בנישואין שלהם. לצערנו, מדינת ישראל אז לא קיבלה עוד את הנישואין האלה, אבל היום המדינה כן מכירה בנישואין האלה.

 

הטקס שלאחריו הקמנו את MarryFromHome

הבנו שיש מיליוני אנשים בעולם באותו מצב

אמנם לא יכולנו לעזור לזוגות ישראלים להתחתן, כיוון שמדינת ישראל לא רשמה את הזוגות האלה כנשואים, אבל הבנו שיש מליוני אנשים ברחבי העולם שמתמודדים עם בעיה דומה- המדינה שלהם לא מאפשרת להם להתחתן בה בצורה חוקית.

אז, בשנת 2021,  הקמנו את MarryFromHome במטרה לעזור לאנשים ברחבי העולם להתחתן בזום.

הקמנו את האתר, גייסנו צוות של שירות לקוחות, הוצאנו אישור רשמי מטעם מדינת יוטה בארה”ב לחתן זוגות על פי חוקי הסטייט, והתחלנו לעבוד עם מחתנים מקומיים בארה”ב.

עבדנו רק עם השוק הבינלאומי, באנגלית, ועזרנו ללמעלה מ-1000 זוגות ברחבי העולם להתחתן בצורה חוקית בארה”ב

ההסמכה הרשמית מטעם הסטייט של יוטה לחתן זוגות

ואז בשנת 2023 מדינת ישראל אישרה נישואים בזום

בתחילת שנת 2023, בג”צ הכריע בסוגייה והנחה את משרד הפנים לקבל את הנישואים בזום, ולשנות את הסטטוס של הזוגות שהתחתנו ככה לנשואים. כיום, זוגות אשר מתחתנים בארה”ב בזום, יכולים לגשת למשרד הפנים בישראל ולהירשם כזוג נשוי

אז החלטנו לפתוח את השירות גם לישראלים, תרגמנו את העמודים באתר לעברית, ואנחנו גאים ושמחים לעזור לישראלים שהיו במצב דומה לשלנו, שלא יכלו להתחתן במדינת ישראל, או שלא רצו להתחתן דרך הרבנות.

 

כיום אנחנו עוזרים לזוגות מכל העולם, כולל ישראל, להתחתן בזום בארה”ב. יש לנו לקוחות מיותר מ-50 מדינות שונות ברחבי העולם, וחיתנו כבר מעל ל-1000 זוגות עד כה.

פרטי הקשר שלנו:

מספר טלפון: 0796084972

אימייל: info@he.marryfromhome.com

וואטספ: 0796084972

אנחנו ממוקמים ב:

Salt Lake City, USA

Tel Aviv, Israel